تاینی بت (انگلیسی: TinyBet) یکی از سایت‌های شرط بندی ایرانی است تاینی بت تحت نظر برند پابلو که متعلق به علیشمس است، مدیریت می‌شود.

برای شرکت در بازی انفجار تاینی بت، کافی است در این سایت عضو شوید، سپس از طریق یکی از روش‌های در دسترس، کارت به کارت، ووچر پارسی گرام و ووچر پرفکت مانی، حساب کاربری خود را شارژ کنید.

سپس از طریق منو به بازی «انفجار» دسترسی پیدا کنید و در بازی شرکت کنید. توجه داشته باشید که در صورتی که موجودی نداشته باشید، صفحه بازی برای شما لود نخواهد شد.

آموزش بازی انفجار در سایت تاینی بت

انفجار تاینی بت
انفجار تاینی بت

بازی انفجار در سایت تاینی بت هم مانند سایت‌های دیگر، از همان نسخه اصلی اسکریپت بازی انفجار بازی می‌کند و ظاهر ساده ای دارد.

نحوه انجام بازی بسیار ساده است، شما باید پیش بینی کنید که بازی در چه ضریبی منفجر می‌شود. شما می‌توانید این بازی را به صورت دستی و اتوماتیک تجربه کنید. اگر انتخاب شما دستی است، باید قبل از انفجار، برداشت خود را در هر ضریبی که می‌خواهید انجام دهید.

اگر بازی را اتوماتیک می‌خواهید دنبال کنید، باید پیش از شروع، ضریب مد نظر خود را انتخاب کنید تا در آن ضریب به طور اتوماتیک برداشت انجام شود.

ضرایب بازی انفجار در سایت تاینی بت

ضرایب بازی انفجار تاینی بت
ضرایب بازی انفجار تاینی بت

در ۷۸ دور از بازی، ۴۹ دور ضرایب سبز بوده و ۲۹ دور ضرایب قرمز ثبت شده است. در این ۷۸ دور، بالاترین ضریب ثبت شده ۳۲٫۰۵ بوده است. با توجه به ضرایب به دست آمده به نظر می‌رسد از این لحاظ میز انفجار تاینی بت وضعیت خوبی داشته باشد.

تعداد بازیکنان حاضر در میز انفجار تاینی بت

انفجار تاینی بت
انفجار تاینی بت

در یک ساعت نسبتاً متوسط از نظر شلوغی میزهای انفجار، نزدیک به ۱۳۰ نفر در میز انفجار سایت تاینی بت حضور دارند که از این حیث میز شلوغی به نظر می‌رسد.

ویدیو بازی میز انفجار تاینی بت

تاینی بت انفجار