سایت گلد بت (انگلیسی: GoldBet) یکی دیگر از سایت‌های شرط بندی ایرانی است که شما به راحتی می‌توانید بازی انفجار را در آن بازی کنید.

برای شرکت در بازی انفجار سایت گلد بت، کافی است در این سایت عضو شوید، سپس از طریق یکی از روش‌های در دسترس، کارت به کارت، ووچر پارسی گرام و ووچر پرفکت مانی، حساب کاربری خود را شارژ کنید. شارژ حساب کاربری از طریق بیت کوین نیز میسر می‌باشد.

پس از شارژ حساب کاربری از طریق منو به بازی «انفجار» دسترسی پیدا کنید و در بازی شرکت کنید. توجه داشته باشید که در صورتی که موجودی نداشته باشید، صفحه بازی برای شما لود نخواهد شد.

آموزش بازی انفجار در سایت گلد بت (GoldBet)

بازی انفجار گلد بت
انفجار در سایت گلد بت

شما باید پیش بینی کنید که بازی در چه ضریبی منفجر می‌شود. شما می‌توانید این بازی را به صورت دستی و اتوماتیک تجربه کنید. اگر انتخاب شما دستی است، باید قبل از انفجار، برداشت خود را در هر ضریبی که می‌خواهید انجام دهید.

در واقع هدف از این بازی این است که شما پول خود را تا زمانی که ریسک می‌کنید نگه دارید و قبل از انفجار در ضریب دلخواه خود برداشت کنید.

اگر بازی را اتوماتیک می‌خواهید دنبال کنید، باید پیش از شروع، ضریب مد نظر خود را انتخاب کنید تا در آن ضریب به طور اتوماتیک برداشت انجام شود.

ضرایب بازی انفجار در سایت گلد بت (GoldBet)

انفجار در سایت گلد بت
انفجار در سایت گلد بت

در ۶۵ دور این بازی ۳۱ بار ضرایب قرمز به ثبت رسیده اند و ۳۴ بار نیز ضرایب سبز به ثبت رسیده است. بالاترین ضریب ثبت شده در این ۶۵ دور، ضریب ۲۸٫۲۳ بوده است. از جمله ضرایب بالای ثبت شده به ۱۹٫۸۷ و سه ضریب بین ۱۰ تا ۱۵ می‌توان اشاره کرد.

تعداد بازیکنان حاضر در میز انفجار گلد بت (GoldBet)

بازی انفجار
انفجار گلد بت

میز انفجار گلد بت از آن دست میزهای شلوغ نیست و در یک ساعت متوسط از نظر شلوغی در طول روز، تعداد حاضران در میز انفجار گلد بت، کمتر از ۱۰ نفر است.