بت فوروارد (انگلیسی: Bet Forward) یکی از سایت‌های بین المللی است که در آن می‌توانید به پیش بینی مسابقات ورزشی بپردازید و علاوه بر آن، بازی های کازینویی را نیز تجربه کنید.

برای شرکت در بازی انفجار سایت بت فوروارد، ابتدا در این سایت عضو شوید و سپس حساب کاربری خود را از طریق پرفکت مانی و وب مانی شارژ کنید و به بازی کردن بپردازید. البته درگاه واسط GOPayPro برای شارژ از طریق کارت بانکی ایرانی هم در اختیار شما قرار دارد.

آموزش بازی انفجار در سایت بت فوروارد

بازی انفجار یکی از بازی‌هایی است که می‌تواند در عین سادگی، برای شما بسیار پر سود باشد، شما کافی است تنها با پیش بینی ضریب نمودار و نقطه ای که انفجار رخ می‌دهد، سود کنید.

انفجار بت فوروارد
انفجار در سایت بت فوروارد

بازی انفجار در سایت بت فوروارد هم کاملاً شرایطی مشابه با این بازی در سایت‌های دیگر دارد و از همان اسکریپت اصلی استفاده شده است، با این تفاوت که رابط کاربری این بازی در سایت بت فوروارد از ظاهر جذاب تری برخوردار است.

در این بازی شما یک ضریب انتخاب می‌کنید و یک مبلغ روی آن می‌بندید. اگر قبل از انفجار دکمه برداشت را بزنید برنده خواهید بود و در غیراینصورت بازنده. همچنین یک گزینه برداشت خودکار پیش روی شماست که تعیین می‌کنید در یک ضریب مشخص مبلغ برداشت شود، در صورتی که تا رسیدن به آن ضریب، انفجار رخ ندهد، برداشت انجام می‌شود و شما برنده خواهید بود.

ضرایب بازی انفجار در سایت بت فوروارد

انفجار بت فوروارد
انفجار در سایت بت فوروارد

در یک ساعت بررسی ما در بازی انفجار بت فوروارد، بالاترین ضرایب ثبت شده ۲۰٫۹۷ و ۱۴٫۶۶ بوده است. بالاترین ضرایب ثبت شده در میز انفجار بت فوروارد ۸۵۶ و ۷۴۰ بوده است.