ضرایب بازی انفجار 20 آبان 1398 در سایت تاینی بت
ضرایب بازی انفجار ۲۰ آبان ۱۳۹۸ در سایت تاینی بت

باید در قدم اول توضیحاتی حول محور الگوریتم این بازی بدهیم. به طور خلاصه الگوریتم بازی همان قطعه کدی است که با محاسبات مشخص ریاضی برای شما ضریب هر دست را محاسبه می‌کند. پس صحت این الگوریتم باعث شده تاینی بت بازی انفجار منحصر به فردی را در اختیار داشته باشد. این کار با مقایسه کدها md5 و hash هر دست از بازی اثبات شده می‌باشد که موضوع آن فرا تر از بحث ما در این مقاله می‌باشد.

در جهت دیگر این الگوریتم در سایت‌های دیگر هم ارائه شده ولی اکثرا شاهد هستیم که ضریب‌های پایینی تولید می‌شود. این امر نارضایتی خیلی از کاربران را در پیش داشت. حتی در آن اوایل گزارش‌های زیادی مبنی بر کم بودن این ضریب‌ها به بخش پشتیبانی سایت پیش بینی تاینی شده بود.

از آن جهت که بخش پشتیبانی سایت پیش بینی tinybet از قدرت بالایی برخوردار می‌باشد باعث شد تا تیم برنامه نویسی این سایت وارد عمل شود. طی تلاش‌های صورت گرفته، آن‌ها توانستند آپدیت جدیدی از الگوریتم بازی انفجار توسعه دهند. این کار باعث شد تا کاربران بیشتر از آن چیزی که توقع داشتند شاهد ضریب‌های بالا باشند! به قدری که به ندرت می توان ضریب‌های پایین و حتی صفر را شاهد باشید. سایت‌های کمی مثل تايني بت تا این حد به نظرات کاربران اهمیت می‌دهد. زیرا این تغییرات باعث کاهش سود آن ها می‌شود ولی خب آن‌ها برای رضایت علاقه‌مندان این قدم‌ها را محکم‌تر از دیگر سایت‌ها برداشته‌اند.