بازی انفجار یک بازی پولساز که در سایت بازی انفجار امکان انجام آن وجود دارد. نحوه انجام این بازی بسیار آسان و شما فقط کافی که پیش بینی کنید نمودار این بازی بعد از چه عددی متوقف می شود این عدد می تواند بین ۰ تا بی نهایت باشد. اما این عدد در بازی انفجار چگونه تعیین می شود؟ این عدد با استفاده از الگوریتم بازی انفجار مشخص می گردد. در واقع این عدد به صورتی تصادفی و بر اساس معادلات ریاضی تعیین می شود، این عدد چون رمز نگاری شده است به هیچ وجه قابلیت هک قبل از شروع بازی را ندارد. برای درک بهتر این موضوع این مطلب را تا انتها مطالعه کنید تا با عملکرد الگوریتم بازی انفجار آشنا شوید.

آموزش الگوریتم بازی انفجار

الگورریتم بازی انفجار بر اساس معادلات ریاضی نوشته شده است و بسیار دقیق می باشد، زمانی که شما وارد صفحه بازی می شوید و یک عدد را پیش بینی می کنید و بر روی دکمه شروع بازی کلیک می کنید در همان لحظه سرور بازی یک کد ۱۶ رقمی را به الگوریتم بازی انفجار می دهد به این کد md5 گفته می شود. این کد ۱۶ رقمی رمز نگاری شده متشکل از اعداد و حروف است و  در واقع شکل دیگری از عددی است که نمودار بر روی آن متوقف می شود است. این عدد با استفاده از معادلات ریاضی تبدیل به عدد هش یا hash که در واقع همان ضریب است تبدیل می شود.

الگوریتم بازی انفجار چگونه است؟

همانطور که متوجه شدید در لحظه ای که شما بر روی دکمه شروع بازی کلیک می کنید ضریب بازی مشخص می گردد اما این ضریب به صورت رمز نگاری شده است. این ضریب در هر مرتبه که شما دکمه شروع بازی را می زنید به صورت تصادفی و رندم توسط سرو تعیین می گردد. این الگوریتم با استفاده از یک معادله ریاضی به یک عدد خاص که همان ضریب است تبدیل می شود، ولی نکته ای که وجود دارد عدم قابلیت کشف این معادله ریاضی است که با استفاده از هیچ نرم افزاری شما نمی توانید به این معادله ریاضی دست یابید. در واقع الگوریتم بازی انفجار غیر قابل برگشت است با وجود اینکه شما ورودی و خروجی این معادله که در واقع همان md5  و هش است را دارید اما امکان تعیین معادله ای که این دو را به یکدیگر تبدیل می کند را ندارید.

هک الگوریتم بازی انفجار

شاید شما این گونه تصور کنید حال که ما از ابتدا کد md5 را داریم پس می توان نرم افزاری طراحی کرد که به شما ضریب بازی را بدهد. اما همانطور که بسیاری از افراد تلاش کردند تا این چنین نرم افزاری را طراحی کنند و نتو انستند شما نیز می توانید این کار را انجام دهید و علت آن هم این است که کدی که در ابتدا توسط سرور به صورت تصادفی به شما داده می شود در واقع یک عدد ۱۶ رقمی رمز نگاری شده است که شامل اعداد و حروف انگلیسی است و شما برای رمز نگاری هر یک از این عدد ها با استفاده از سرور های بسیار قوی چند روز زمان نیاز دارید. حال اینکه کل زمان بازی از وقتی که شما بر روی دکمه شروع بازی کلیک می کنید تا زمانی که بازی از حرکت می ایستد چند ثانیه طول می کشد و در این زمان کوتاه امکان هک این عدد وجود ندارد.

افراد زیادی مدعی می شوند که امکان هک این بازی را دارند، ما به اطمینان به شما می گوییم که امکان هک این برنامه به هیچ صورتی وجود ندارد و اگر شما به دنبال برنده شدن در این بازی هستید می توانید از ترفند های مختلفی که وجود دارد برای برنده در این بازی پولساز استفاده کنید. برخی از این ترفند ها مانند ترفند مارتینگل به صورتی عمل می کنند که شما در این بازی هیچ گاه شکست نمی خورید و برای استفاده از این ترفند فقط کافی است هر بار که شکست خوردید مبلغ شرط بندی را دو  برابر کنید و البته باید همیشه ضریب بازی را در این ترفند بالاتر از ۲ انتخاب کنید.

ترفند مارتینگل برای افرادی مناسب است که دارای سرمایه زیادی برای بازی هستند ولی اگر شما پول زیادی ندارید می توانید از سایر ترفند های بازی انفجار استفاده کنید. مثلا با مبالغ کم بر روی ضرایب پایین بازی کنید بعد از چند ساعت بازی به سود خوبی می رسید حال می توانید با سودی که بدست آورده اید بازی کنید. اما در این مرحله به جای ضرایب پایین از ضریب های بالاتری را انتخاب کنید حال اگر برنده شوید سود خوبی بدست می آورید ولی اگر شکست هم بخورید چیزی را از دست نداده اید و می توانید با انجام دوباره بازی برنده شوید.